Rafał Dybka

adwokat

Doradzam właścicielom nieruchomości jakie prawa im przysługują. Pomagam też rozwiązywać inne problemy związane z procesem inwestycji budowlanych.
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

O blogu

Witam serdecznie na moim blogu!

Niniejszy blog powstał głównie z myślą o dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, jakie ja i inni współpracujący ze mną prawnicy zdobywamy w trakcie pomocy klientom, którzy zgłaszają się do kancelarii Nieruchomości & Proces Budowlany, w sprawach związanych z obniżeniem wartości nieruchomości w wyniku różnych zdarzeń.

Naszą misją jest uświadomienie właścicieli nieruchomości, że dobro w postaci ziemi, budynku lub lokalu, którego są właścicielami, ma wbrew pozorom, bardzo silną ochronę w postaci szeregu norm prawnych. To najczęściej brak świadomości, że można działać, albo mylące informacje udzielane przez urzędników lub osoby „życzliwe” powoduje, że właściciel godzi się z naruszaniem jego praw.

Na rynku działa sporo firm i kancelarii, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za uszkodzenia ciała w wyniku różnego rodzaju zdarzeń. Brakuje natomiast specjalistów, którzy za „uszkodzenie” nieruchomości umieliby skutecznie dochodzić od sprawcy należnego właścicielowi odszkodowania. To właśnie możliwości prawne właściciela w dochodzeniu należnego mu odszkodowania za uszczuplenie jego majątku są osią przewodnią niniejszego bloga, dzięki czemu mam nadzieję uświadomić jak najszersze grono osób o przysługujących mu prawach.

*****

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie związanej ze swoją nieruchomością, skorzystaj z czerwonego przycisku ZGŁOŚ SPRAWĘ powyżej, albo kliknij tutaj >>